Osiągnięcia


Oto nasi stypendyści wyróżnieni przez Prezesa Rady Ministrów:
  • Małgorzata Szafrańska
  • Artur Stefaniuk
  • Justyna Kędzierska
  • Arkadiusz Trzciałkowski
  • Piotr Choitz
  • Monika Kosakowska
  • Magdalena Budzyńska
  • Arleta Wicher
  • Tomasz Mazurkiewicz
  • Sławomir Felczak
  • Małgorzata Ugorowska
  • Marcin Niemiec

Ważniejsze osiągnięcia w poszczególnych latach

Rok szkolny 2005/2006

II miejsce w rejonowych mistrzostwach pierwszej pomocy PCK i OC w Słupsku

III miejsce dziewcząt w VI Wojewódzkiej Licealiadzie Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej

III miejsce w halowym turnieju piłki nożnej klas pierwszych

Rok szkolny 2004/2005

III miejsce w I edycji konkursu informatycznego "Mój Słupsk 2005"

Rok szkolny 2003/2004

I miejsce w Rejonowych Mistrzostwach PCK - Puchar Prezydenta

I miejsce w konkursie "Moja przygoda w muzeum" - w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

II miejsce w zawodach wędkarskich "Złoty Haczyk o Puchar Prezydenta Miasta Słupska"

II miejsce dziewcząt w Biegach Przełajowych Słupskiej Olimpiady Młodzieży

IV miejsce w Etapie Wojewódzkim Konkursu Ekologicznego

IV miejsce w punktacji generalnej w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży

Nagroda Prezesa NOT Słupsk - Konkurs Młodych Talentów. Temat pracy "Wycinarka do styropianu"

Rok szkolny 2002/2003

W grudniu 2002 uczniowie naszej szkoły zostali laureatami konkursu "Słupsk- moje miasto w Europie" zorganizowanego pod patronatem Prezydenta Miasta Słupska. Nagrody Prezydenta otrzymali: Martyna Kozłowska, Tomasz Mędrzycki, Karolina Wilhelmi, Piotr Klimsiak, Paweł Szczurowski.

I miejsce w Rejonowym Konkursie Pomocy Przedmedycznej

II miejsce w piłce nożnej Słupskiej Olimpiady Młodzieży

II miejsce w halowej piłce nożnej

II miejsce w tenisie stołowym

III miejsce w Konkursie Plastycznym "Barwy Mojej Muzyki"

Rok szkolny 2001/2002

I miejsce za przygotowanie najlepszego stoiska promocyjnego w I Targach Edukacyjnych

I miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych

II miejsce w tenisie stołowym

III miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych

III miejsce w eliminacjach miejskich Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"
Michał Lenczewski otrzymał nagrodę Kwazara 2001 w kategorii Teatr i Literatura M-CKM-ów
Adrian Ratajski zakwalifikował się do finału szczebla centralnego w konkursie 8 Wspaniałych - jako jedyny słupszczanian

Rok szkolny 1998/99

I miejsce w zawodach rejonowych drużyn PCK

I miejsce w zawodach okręgowych drużyn PCK

II miejsce w zawodach strefowych drużyn PCK

Rok szkolny 1997/98

III miejsce w Rejonowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK w Słupsku

Rok szkolny 1996/97

I miejsce w Rejonowych Zawodach Sportowo-Obronnych "Sprawni jak żołnierze"

II miejsce w finale wojewódzkim w piłce nożnej chłopców

Rok szkolny 1992/1993

I miejsce w piłce nożnej chłopców w Słupsku

I miejsce w Rejonowych Zawodach Sportowo-Obronnych "Sprawni jak żołnierze"

I miejsce w Wojewódzkim Finale Zawodów Sportowo-Obronnych "Sprawni jak żołnierze"

II miejsce w biegu przełajowym chłopców Słupskiej Olimpiady Młodzieży

Rok szkolny 1990/1991

I miejsce w mistrzostwach wojewódzkich w piłce siatkowej dziewcząt

I miejsce (indywidualne) w tenisie stołowym Słupskiej Olimpiady Młodzieży

I miejsce w piłce siatkowej dziewcząt Słupskiej Olimpiady Młodzieży

I miejsce w piłce koszykowej chłopców Słupskiej Olimpiady Młodzieży

II miejsce w sztafetowym biegu przełajowym chłopców Słupskiej Olimpiady Młodzieży

I miejsce w Makroregionie Pomorskim w Zawodach Sportowo-Obronnych "Sprawni jak żołnierze"

II miejsce w Mistrzostwach Polski w Zawodach Sportowo-Obronnych "Sprawni jak żołnierze"

Rok szkolny 1989/1990

II miejsce w Makroregionie Pomorskim w Zawodach Sportowo-Obronnych "Sprawni jak żołnierze"

W klasyfikacji generalnej Słupskiej Olimpiady Młodzieży chłopców:
  • III miejsce w roku szkolnym 2001/2002
  • V miejsce w roku szkolnym 2000/2001
  • II miejsce w roku szkolnym 1999/2000
Rok szkolny 1986/1987

XXXVIII Olimpiady Matematycznej - finał zawodów okręgowych (II stopień)

Rok szkolny 1985/1986

Finalista XXXVII Olimpiady Matematycznej - (III stopień) - Zbigniew Gawrylczuk

Rok szkolny 1984/1985

XXXVI Olimpiada Matematyczna - finał zawodów okręgowych (II stopień)

Rok szkolny 1983/1984

XXXV Olimpiada Matematyczna - finał zawodów okręgowych (II stopień)



Projekt pn."E-administracja, E-szkoła - wdrożenie interaktywnych usług administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku."
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013.

Copyright by ZST 2004-2014