maraTON SZTUKI 24h vol. 6 ZNÓW STACJONARNIE !

20 maja 2022 r. godz. 9.00 – 21 maja 2022 r. godz. 9.00

Liceum Sztuk Plastycznych przy Zespole Szkół Technicznych w Słupsku może pochwalić się wieloma ciekawymi realizacjami projektów.

Od sześciu lat jest organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Plastyczno – Fotograficzno – Filmowo – Rzeźbiarskiego JA, który konfrontuje talenty z całej Polski.

Wyjeżdża na Plenery artystyczne, które integrują młodzież uczącą się w szkole podczas wykonywania zadań artystycznych.

Bywa we Włoszech i Paryżu realizując praktyczne lekcje z Historii Sztuki.

Wreszcie – także od sześciu lat – organizuje maraTON SZTUKI: są to dwadzieścia cztery godziny spędzone podczas różnych warsztatów artystycznych. To projekt cykliczny – w tym roku już szósty, który promuje Liceum Sztuk Plastycznych w Zespole Szkół Technicznych w Słupsku.

Integruje on przyszłych uczniów, którzy są zainteresowani nauką w szkole i uczniów uczęszczających już do Liceum. Jest to również okazja by poczuć klimat szkoły i poznać nauczycieli przedmiotów artystycznych.

Szósta edycja maraTONu SZTUKI 24h odbędzie się wreszcie w szkole! Zapraszamy uczniów ósmych klas, którzy są zainteresowani nauką w naszym Liceum Sztuk Plastycznych. W tym roku przewidujemy m.in. PASTISZ, rysunkowe i malarskie studium modela oraz wykonanie muralu.

UWAGA ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA

zgłoszenia telefoniczne Kinga Zaborowska 728 944 591