29 kwietnia 2026 roku w Pomorskim Parku Naukowo -Technologicznym w Gdyni odbyła się gala finałowa Konkursu „Razem do zawodu”.
Naszą szkołę reprezentowały uczennice kierunku Technik przemysłu mody i Technik stylista:
🔹 Sofija Pylypenko
🔹 Polina Minchenko
🔹 Weronika Hrytsyna
pracujące pod opieką Natalii Zaderetskiej.
Podczas wydarzenia zaprezentowany został projekt „LEDowy strój rowerowy 2.0” 💡🚲 — nowoczesny strój zwiększający widoczność rowerzysty po zmroku dzięki zastosowaniu taśm LED i zasilania powerbankiem. Projekt połączył bezpieczeństwo, funkcjonalność oraz nowoczesny design.
Z przyjemnością informujemy, że projekt naszych uczennic został wyróżniony przez Uniwersytet WSB Merito w Gdyni. 🏆
Poziom technologiczny oraz merytoryczny konkursu był wyjątkowo wysoki, dlatego tym bardziej cieszy nas sukces i docenienie zaangażowania oraz kreatywności naszych uczennic.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 👏✨






