Sukces naszych uczennic! 🎉

29 kwietnia 2026 roku w Pomorskim Parku Naukowo -Technologicznym w Gdyni odbyła się gala finałowa Konkursu „Razem do zawodu”.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice kierunku Technik przemysłu mody i Technik stylista:

🔹 Sofija Pylypenko
🔹 Polina Minchenko
🔹 Weronika Hrytsyna

pracujące pod opieką Natalii Zaderetskiej.

Podczas wydarzenia zaprezentowany został projekt „LEDowy strój rowerowy 2.0” 💡🚲 — nowoczesny strój zwiększający widoczność rowerzysty po zmroku dzięki zastosowaniu taśm LED i zasilania powerbankiem. Projekt połączył bezpieczeństwo, funkcjonalność oraz nowoczesny design.

Z przyjemnością informujemy, że projekt naszych uczennic został wyróżniony przez Uniwersytet WSB Merito w Gdyni. 🏆

Poziom technologiczny oraz merytoryczny konkursu był wyjątkowo wysoki, dlatego tym bardziej cieszy nas sukces i docenienie zaangażowania oraz kreatywności naszych uczennic.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 👏✨