Podsumownie Konkursu JA
Fotoreacja z uroczystej gali podsumowującej X Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Fotograficzno-Filmowy JA, która odbyła się w wyjątkowej przestrzeni Czerwonego Spichlerza. Gratulacje dla narodzonych młodych artystów fot. Krzysztof Tomasik