English Love Song Contest

Logo love song contest

Wieloletnią tradycją Drzewniaka jest organizowanie konkursu piosenki anglojęzycznej o tematyce miłosnej – English Love Song Contest.

Ani niskie temperatury na zewnątrz, ani brak czasu przed egzaminami maturalnymi, ani panująca pandemia nie powstrzymała naszych uczniów od udziału w tegorocznym konkursie. Po raz kolejny udowodnili, że są utalentowani wokalnie i artystycznie, są kreatywni i błyskotliwi oraz nie boją się pokazywać swoich uczuć. Udowadniają, że przebywając na zdalnym nauczaniu można dobrze się bawić, po raz kolejny potwierdzają, że:

Miłość jest wieczna…
Miłość wszystko wybacza…
Miłość wszystko zwycięża…
W naszym przypadku miłość była inspiracją dla wykonawców.

Do tegorocznego konkursu przystąpiło 5 uczestników. Warunkiem uczestniczenia było nadesłanie nagrania piosenki w języku angielskim o tematyce miłosnej wraz z video i obróbką artystyczną.

Nasze szkolne jury w składzie:

p. Małgorzata Krzywińska- Koniczuk (nauczyciel języka polskiego)
p. Marzena Gogol (nauczyciel języka niemieckiego)
p. Anna Dadura (nauczyciel języka angielskiego)
Martyna Tokarczuk (przedstawiciel Samorządu Szkolnego)
p. Adam Mroczek (nauczyciel przedmiotów zawodowych, ekspert w dziedzinie fotografii i multimediów)
p. Krzysztof Smoliński (nauczyciel przedmiotów zawodowych)

już podjęło decyzję.

Z ogłoszeniem wyników chcielibyśmy się wstrzymać, gdyż czekamy na GŁOS najważniejszy czyli – WASZ, Drodzy Uczniowie. Bardzo proszę o głosowanie (łapka w górę) na wykonawcę/ wykonawczynię, których występ Was oczarował, a talent zrobił największe wrażenie. W głosowaniu mogą brać udział wszyscy chętni Uczniowie oraz Nauczyciele, Rodzice, Dziadkowie i Znajomi!

Zachęcamy do głosowania, które będzie trwało na facebooku szkoły od dnia 22 lutego i potrwa do 28 lutego 2021. Wyniki ogłosimy 1 marca!

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział. Po powrocie do szkoły będą czekać na Was dyplomy i nagrody niespodzianki 🙂

Olena Moroń