Super Eko - sukces uczniw naszej szkoły!
06.02.2017
Dnia 3 lutego 2017 r. w siedzibie PGK w Słupsku odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu ekologicznego dla dzieci i młodzieży Wsplnie dbamy o środowisko. Konkurs został rozegrany w trzech kategoriach: plastycznej, fotograficznej i technicznej. Udział w konkursie mogli wziąć uczniowie w wieku od 10 do 19 lat ze Słupska oraz Gminy Słupsk i Gminy Kobylnica.
Głwnym założeniem konkursu było kształtowanie właściwych postaw ekologicznych wśrd młodzieży, a także zwrcenie uwagi na zależność pomiędzy człowiekiem a otaczającym go środowiskiem. Troska o środowisko powinna być sprawą nadrzędną dla każdego z nas.
Spośrd 300 nadesłanych prac wyłoniono Laureatw w każdej kategorii. Wśrd nich znaleźli się także nasi uczniowie:

Kategoria fotograficzna:
I miejsce MONIKA STEMPLEWSKA 4 TOR

Wyrżnienia:
DOMINIK STRZELBICKI 2 TF
MAŁGORZATA KAJA 2TF
SANDRA LUDWIG 3 FI

Kategoria plastyczna:
Wyrżnienie: SANDRA JACHIMOWICZ 3 TOR

Laureaci zostali nagrodzeni dyplomami i atrakcyjnymi nagrodami. Największa niespodzianka czekała na Monikę, ktra nie mogła osobiście uczestniczyć w podsumowaniu konkursu gdyż akurat w tym czasie pisała egzamin zawodowy. Nagroda za pierwsze miejsce w postaci markowego tabletu czekała na nią w sekretariacie szkoły. Uczniowie pracowali pod czujnym okiem nauczycieli: Kingi Zaborowskiej i Katarzyny Tomasiak. Laureatom serdecznie gratulujemy !


Projekt "Szkoła rwnych szans" - warsztaty video
03.02.2017
Uczniowie naszej szkoły - beneficjenci projektu "Szkoła rwnych szans" uczestniczą w warsztatach filmowych, prowadzonych przez pana Adama Mroczka. Efekty grudniowych zajęć do obejrzenia poniżej.
Lekcja "Unia Europejska i jej wartości"
03.02.2017
W dniu 5 stycznia 2017 r. uczniowie naszej szkoły - beneficjenci projektu "Szkoła rwnych szans" uczestniczyli w lekcji na temat "Unia Europejska i jej wartości", prowadzonej przez panią Aleksandrę Adler. Celem zajęć było zapoznanie uczniw ze strukturą organizacyjną Unii Europejskiej, jej symbolami i wartościami, a także rozwinięcie umiejętności pracy w zespole, analizowania mapy, dyskutowania, wyszukiwania i porządkowania informacji, poszukiwania twrczych rozwiązań. W czasie zajęć uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną, dzięki ktrej zapoznali się z etapami integracji europejskiej, symbolami Unii Europejskiej oraz instytucjami unijnymi. Pani Adler omwiła także w oparciu o tematyczne broszury wartości i cele, jakie wyznacza sobie Unia Europejska w obszarze społecznym, gospodarczym i politycznym.

Dalsza część zajęć miała charakter warsztatowy. Uczniowie pracując w grupach mieli za zadanie sformułować swoje oczekiwania wobec Unii Europejskiej i określić, co sami chcą zaoferować wsplnej Europie. Efekty zostały przedstawione w postaci gwiazdek przyklejonych odpowiednio na arkusze "Moje oczekiwania wobec Unii Europejskiej" i "Mj wkład do Unii Europejskiej".
Turniej CS GO
05.01.2017
Dnia 5 stycznia odbył się szkolny turniej CS GO. Do rywalizacji wystartowało 8 drużyn składających się tylko i wyłącznie z uczniw naszej szkoły. Po prawie 8 godzinach zmagań pierwsze miejsce zajęła drużyna BEZ NAZWY w składzie:
Głowacki Mateusz, Juras Maciej, Czupryniak Mateusz, Zając Dawid, Prochoń Krzysztof (wszyscy 4 Ti), pokonując 16:10 drużynę BYNIE w składzie: Bąbelek Jakub (klasa 4 Ti), Lubasiński Hubert, Jungto Norbert, Grning Michał, Bichta Patryk (klasa I Ti).
Trzecie miejsce ex aequo zajęły dryżyny RAK TEAM (klasa 3 Ti) oraz FRAG BEATS (klasa 1 Ti).
Turniej ten był wstępem do rozgrywek DRZEWNIAK LAN, ktre odbędą się w naszej szkole na przełomie kwietnia i maja, a będą skierowane do uczniw III klas gimnazjum.
Serdeczne podziękowania należą się uczniom klasy 4 Ti - Głowacki Mateusz, Juras Maciej, Czupryniak Mateusz, ktrzy przygotowali sprzęt do rozgrywek, a także zadbali o sprawny przebieg turnieju.
Rekrutacja jeszcze trwa.
04.01.2017
Przypominamy o tym, że do dnia 12 stycznia trwa rekrutacja w projekcie realizowanym przez Centrum Kształcenia Praktycznego w Słupsku pt. "Szkoła pracajesteśmy gotowi!" w ramach projektu "Staże zagraniczne dla uczniw i absolwentw szkł zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego" Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwj 2014-2020 wspłfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy, cały regulamin rekrutacji są dostępne na stronie internetowej www.ckpslupsk.pl
Lokalna Akademia CISCO
04.01.2017
Od 1 stycznia 2017 roku w naszej szkole będzie działała Lokalna Akademia CISCO. Dla uczniw jest to dodatkowa okazja, aby na miejscu w swojej szkole przystąpić do kursku IT ESSENTIALS zakończonego Certyfikatem CISCO. Wszyscy uczniowie uczący się na kierunku technik informatyk, będą mieli możliwość podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i skończyć szkołę nie tylko z dyplomem technika informatyka, ale rwnież z certyfikatem CompTIA A. Rwnież uczniowie pozostałych kierunkw kształcenia mają możliwość przystąpienia do tego kursu. Chęć uczestnictwa należy zgłosić u jednego z trzech instruktorw akademii: Ireneusza Tyczyńskiego, Radosława Sorbiana lub Krzysztofa Smolińskiego. Więcej informacji o samym kursie można przeczytać klikając tutaj
Szkoła zawodowa szkołą dobrego wyboru
03.01.2017
Od 01 września 2016 r. do grudnia 2021 r. w szkole realizowany jest projekt "Szkoła zawodowa szkołą dobrego wyboru podniesienie jakości edukacji w ponadgimnazjalnych szkołach zawodowych w Słupsku", ktry finansowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Wojewdztwa Pomorskiego na lata 2014-2020.
Celem projektu jest zwiększenie poziomu zatrudnienia absolwentw szkł w Mieście Słupsk jak i rwnież zwiększenie szans uczniw na odniesienie sukcesu na rynku pracy, dostosowanie kompetencji zawodowych nauczycieli do wymogw rynku pracy, zwiększenie i usystematyzowanie wspłpracy szkł zawodowych z pracodawcami oraz szkołami wyższymi.

W ramach projektu realizowane będą kursy i staże zawodowe dla uczniw, laboratoria w wyższych uczelniach oraz studia podyplomowe i kursy dla nauczycieli. W projekcie mogą wziąć udział uczennice i uczniowie z klas Technik Organizacji Reklamy oraz Technik Przemysłu Mody
Zapraszamy chętnych do wzięcia udziału w projekcie. Więcej informacji można zasięgnąć u Pana prof. Tomasza Kadylak lub pod adresem e-mail: tomasz.kadylak[at]drzewniak.slupsk.pl

Poniżej dokumenty rekrutacyjne:
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
Załącznik nr 3
Załącznik nr 4


Wesołych Świąt
21.12.2016Szkoła zawodowa szkołą dobrego wyboru
21.12.2016
W związku z realizacją projektu "Szkoła zawodowa szkołą dobrego wyboru podniesienie jakości edukacji w ponadgimnazjalnych szkołach zawodowych w Słupsku" zamieszczamy informację o zapytaniu o ceną, dotyczącej wykonania zamwień publicznych. Aby zapoznać się ze szczegłami kliknij tutaj


WOŚP 2017
21.12.2016
19-go grudnia 2016 r. odbyła się u nas szkolna licytacja w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ktrą poprowadziły Magdalena Gierszyńska oraz Ewelina Bogucka. Uzbieraliśmy rekordową sumę 1601zł !!!! A to wszystko dzięki ogromnemu zaangażowaniu naszych uczniw nauczycieli i oczywiście rodzicw. Bardzo dziękujemy sponsorom, ktrzy włączyli się do naszych działań woluntarystycznych:

MK Bowling
Klub Fitness My Gym
Centrum Rekreacyjno Sportowe Aktywna Fabryka
Restauracja Nowobramski Pieprznik
Centrum Informacji Turystycznej w Słupsku
Park Wodny Redzikowo
JumpIn Park Trampolin Słupsk
Fundacja Nadzieja
Centrum Kształcenia Praktycznego

Dziękuję za zaangażowanie w zdobycie fantw na licytację nauczycielom: Paniom Jolancie Suchańskiej, Kindze Kobzdej-Ptak, Olenie Moroń, rodzicom: Państwu Piołunkowskim oraz uczennicy Ani Klasie. Oczywiście nie byłoby tego sukcesu bez zaangażowania wszystkich licytujących, ktrym rwnież bardzo, bardzo dziękuję!!!
Opiekun Szkolnego Klubu Wolontariusza
Marzena Gogol
<< Poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 Nast�pne >>

Content Management Powered by CuteNews


Projekt pn."E-administracja, E-szkoła - wdrożenie interaktywnych usług administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku."
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013.

Copyright by ZST 2004-2014