Konsultacje do Liceum Plastycznego
08.04.2019
2 kwietnia w naszej szkole odbyły się konsultacje artystyczne dla kandydatów do Liceum Sztuk Plastycznych w Drzewniaku. Zdjęcia Adam Mroczek

MAMY LAUREATÓW!!!
28.03.2019
Z dumą informujemy, że w Konkursie plastycznym "Piję wodę z kranu" ogłoszonym przez Prezydentkę Miasta Słupska - Krystynę Danilecką - Wojewódzką, w związku z obchodami 22 marca Światowego Dnia Wody uzyskaliśmy:
III miejsce - Daria Dworak, uczennica 3 klasy Technika Organizacji Reklamy, opiekunki: Kinga Zaborowska i Katarzyna Tomasiak
WYRÓŻNIENIA
Alicja Figiel, uczennica 1 klasy Liceum Plastycznego, opiekunki: Kinga Zaborowska i Katarzyna Tomasiak
Kinga Apanowicz, uczennica 2 klasy Technika Organizacji Reklamy, opiekunki: Aleksandra Adler i Kinga Zaborowska
WYRÓŻNIENIE SPECJALNE
Karolina Sendecka, uczennica 3 klasy Liceum Plastycznego, opiekunki: Kinga Zaborowska i Katarzyna Tomasiak
PRACA KAROLINY JEST PUBLIKOWANA W MATERIAŁACH PROMOCYJNYCH !
Dziewczyny otrzymały nagrody i dyplomy od Zastępczyni Prezydentki Miasta Słupska - Marty Makuch. SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!
Kwalifikacja Wojskowa
28.03.2019Zaproszenie na Targi
28.03.2019KONKURS! KONKURS! KONKURS!
22.03.2019
Startujemy z IV edycją Ogólnopolskiego Konkursu plastyczno - fotograficzno - filmowego JA. Zapraszamy do udziału - ATRAKCYJNE NAGRODY CZEKAJĄ !!!

Pokażcie swoje JA !

Regulamin Konkursu Ja


Akcja Jeden pączek = jeden szczęśliwy piesek
19.03.2019
Uczniowie naszej szkoły kolejny raz wykazali się ogromnym sercem i zaangażowaniem, udowodniając, że niesienie dobra nie tylko pomaga innym, ale i sprawia przyjemność nam samym.
W dniu 27.02 uczniowie klasy 2 TF wyszli z inicjatywa zorganizowania akcji Jeden pączek = jeden szczęśliwy piesek,sprzedając pączki w ramach Tłustego Czwartku. Wszystkie zyski (266 zł) zostały przekazane na potrzeby Straży Ochrony Zwierząt w Słupsku.
263 razy DZIĘKUJEMY za Waszą hojność i dobry apetyt:)
oraz za wielkie zaangażowanie i zorganizowanie akcji wszystkim uczniom z klasy 2 TF pod czujnym okiem wychowawcy;)

Uzbierane pieniążki z pewnością pomogą naszym potrzebującym czworonogom.
Zachęcamy do kolejnych szlachetnych inicjatyw!


IV Ustecki Konkurs Poezji Śpiewanej Bursztynowe Nuty Poezji
19.03.2019
W dniu 14.03.2019 w Ustce odbył się IV Ustecki Konkurs Poezji Śpiewanej Bursztynowe Nuty Poezji. Nasze uczennicy Daria Bronka z klasy II TF i Marika Zdyb z klasy I TF miały możliwość podzielić się swoim talentem wokalnym.
Na szczególne wyróżnienie zasłużyła Daria Bronka, która zdobyła Nagrodę Publiczności za wykonanie utworu Czarny Blues o czwartej nad ranem (muz. Krzysztof Myszkowski, sł. Adam Ziemianin).

W konkursie brało udział 29 wykonawców, a prezentowany poziom był naprawdę wysoki. Dlatego szczególne brawa za odwagę i chęć podzielenia się swoim talentem dla naszych uczennic! Liczymy za jeszcze większe zainteresowanie w następnym roku.

Opiekunowie
Liliana Lipnicka i Olena Moroń
KOLEJNE PERSPEKTYWY PRZED NASZYMI UCZNIAMI!
19.03.2019
12 marca gościliśmy przedstawicieli Akademii Sztuki ze Szczecina. Wydział Sztuk Wizualnych zaprezentował kierunki studiów oraz przedstawił ciekawe prace studentów.
Akademia jest uczelnią młodą, zorientowaną na nowoczesność, aspirującą do miana międzynarodowej i interdyscyplinarnej. Wśród zapraszanych do współpracy gościnnych wykładów profesorów znajdują się wybitni artyści i dydaktycy z największych ośrodków akademickich Europy.
Uczniowie byli bardzo zainteresowani ofertą, a zwłaszcza Ci z Liceum Plastycznego, Technika Organizacji Reklamy jak i Technika Fotografii i Multimediów. Planowane są rewizyty i wspólne warsztaty.
Cieszymy się, że przed naszą młodzieżą są takie szanse rozwoju!
UWAGA PRZYSZLI PLASTYCY !
06.03.2019
Zapraszamy na konsultacje "Wszystko o egzaminie do Liceum Plastycznego" w dniu 2 kwietnia 2019 r. o godz. 9.00 w sali nr 17. Będziecie mogli też porozmawiać ze wszystkimi nauczycielami przedmiotów artystycznych.
Czekamy na Was
<< Poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Nast�pne >>

Content Management Powered by CuteNews


Projekt pn."E-administracja, E-szkoła - wdrożenie interaktywnych usług administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku."
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013.

Copyright by ZST 2004-2014