Gala Konkursu JA
11.06.2019Wyniki Konkursu JA
07.06.2019
Aby pobrać protokół z KONKURSU JA kliknij tutaj


Ogłoszenie o pracę
07.06.2019Konkursy,konkursy,konkursy! JĘZYKI OBCE
28.05.2019
Silna reprezentacja naszej szkoły złożona z uczennic klas 3 TF i 3 TOM wzięła udział w dwóch konkursach wiedzy:

1. Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych- zorganizowany przez Zakład Filologii Germańskiej Akademii Pomorskiej w Słupsku
Nikola Solak-3 TF
Daria Radzikowska-3 TF
Patrycja Taras- 3TF
Dziewczyny wykazały się bardzo dobrą znajomością obszaru,kultury,zwyczajów krajów DACHL i zdobyły wyróżnienia oraz otrzymały atrakcyjne nagrody.

2. Konkursu wiedzy „Ścieżkami Rosji...” zorganizowany w siedzibie Instytutu Neofilologii Akademii Pomorskiej w Słupsku odbyła się XII edycja Dwuetapowy (pisemny i ustny) konkurs drobiazgowo sprawdzał znajomość kultury, historii, geografii oraz realia rosyjskiego obszaru językowego. Naszą szkołę wspaniale reprezentowały
Weronika Kozak-3 TF
Michalina Michułka- 3 TF
Klaudia Zirotzka- 3 TOM
Laureatom i uczestnikom konkursu wiele radości sprawiły – przyznane w uznaniu ich ogromnej wiedzy i doskonałej znajomości realiów Rosji – nagrody.

3. Weronika Kozak z klasy 3 TF zdobyła
III miejsce w Konkursie recytacji wierszy rosyjskich poetów z okazji 220.rocznicy urodzin A.S.Puszkina " Zołotaja strofa" zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną oraz Centrum Kultury i Języka Rosyjskiego w Słupsku.
Ogromne gratulacje za zaangażowanie, poszerzanie własnej wiedzy, przygotowanie do konkursów!
Anetta Bengier
Instrukcja reagowania w sytuacjach szczególnego zagrożenia
20.05.2019
Aby pobrać instrukcję, kliknij tutaj.


Mozaika Możliwości
15.05.2019
"Mozaika Możliwości" to wystawa łącząca przedmioty z zakresu Liceum Plastycznego działającego od czterech lat przy Zespole Szkół Technicznych w Słupsku. Wyeksponowane prace powstały w ciągu roku szkolnego 2018 / 2019 przy współpracy ucznia z nauczycielem. Dzięki utworzonemu dialogowi mogły ujawnić się różne zdolności, ale też trudności, które dzielnie pokonywały obie strony. W czasie wystawy będziemy mieli możliwość pochwalić się naszymi pierwszymi w historii szkoły dyplomami oraz pracami z różnych specjalności artystycznych, które wyznaczali nauczyciele. Odpowiedź ucznia na postawione wyzwanie otwiera możliwość dalszej rozmowy. Nie wszystkie zadania muszą być perfekcyjnie wykonane: do doskonałości dochodzimy przez lata, a samo działanie jest godne pochwały. 
Prace powstały pod bacznym okiem nauczycieli: Sławomira Góry, Igora Piotra Salaty, Anny Sujeckiej, Katarzyny Tomasiak, Kingi Zaborowskiej.
Zapraszamy na wystawę !!!
Majówka z Drzewniakiem
15.05.2019Zakończenie roku klas maturalnych.
13.05.2019
W dniu 30 kwietnia odbyło się zakończenie roku dla absolwentów Technikum nr 3 oraz po raz pierwszy w historii szkoły Liceum Plastycznego. Przedstawiamy migawki z tej uroczystości.
Autorkami zdjęć są: Ilona Nowak, Martyna Onisk i Ada Pawłowska z II TF.
Witkacy i Ja
13.05.2019
Miło nam poinformować, że nasze uczennice wzięły udział XI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym i Fotograficznym „Witkacy i ja”. Już wiemy, że było warto!!!

Karolina Sendecka uczennica 3 klasy Liceum Plastycznego zajęła I miejsce w kategorii Liceum Plastyczne fotografia, Julia Bryła uczennica 3 klasy Liceum Plastycznego, plastycznie zajęła III miejsce w kategorii Licea Plastyczne, Zofia Lewandowska uczennica 2 klasy Liceum Plastycznego zdobyła wyróżnienie w kategorii Licea Plastyczne, fotografia.

Opiekunami nadesłanych prac:
Katarzyna Tomasiak, Kinga Zaborowska, Igor Piotr Salata
Mamy to!
13.05.2019
Pierwszy rocznik Liceum Plastycznego opuścił mury słupskiego Drzewniaka. 29 kwietnia (w poniedziałek) odbył się pierwszy w historii naszej szkoły egzamin dyplomowy finalizujący czteroletnią edukację uczniów Liceum Plastycznego. Pięciu absolwentów specjalizacji „aranżacja przestrzeni” prezentowało zaprojektowane przez siebie wnętrza oraz odpowiadało na pytania z historii sztuki. Uzupełnieniem egzaminu była prezentacja dzieł malarskich i prac rysunkowych.

Do egzaminu przystąpili:
Oliwia Abrycka
Sebastian Derdziński
Laura Grinkowska
Michał Hornośko
Julia Sawecka

Naszym absolwentom gratulujemy i życzymy samych sukcesów w dorosłym życiu!
<< Poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Nast�pne >>

Content Management Powered by CuteNews


Projekt pn."E-administracja, E-szkoła - wdrożenie interaktywnych usług administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku."
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013.

Copyright by ZST 2004-2014