Wyjazd I grupy mobilnościowej na praktyki zawodowe
15.03.2018
10 marca 2018 roku pożegnaliśmy grupę 20 uczestników projektu, którzy w okresie
12 – 23 marca będą odbywali praktyki zawodowe w Kordobie.
Beneficjenci projektu uczestniczący w praktykach to uczniowie kształcący się w zawodzie fototechnik oraz technik technologii odzieży. W czasie dwutygodniowego pobytu w Hiszpanii poza zdobywaniem i pogłębianiem praktycznych umiejętności zawodowych w firmach hiszpańskich będą mieli możliwość poznania kultury i walorów turystycznych Andaluzji.

Jest tam wszystko, co w Hiszpanii najlepsze – Flamenco, korrida, arabskie pałace i pobielone pueblos. To ojczyzna czarnookich Cyganów, matadorów, sangrii i zalanych słońcem plaż Costa del Sol.

Podczas pobytu uczniowie będą doskonalić się w zawodzie, ale też kształcić językowo, zwiedzać piękną Kordobę oraz odbędą wycieczki do Granady, uznawanej za serce Andaluzji
i na Gibraltar, najdalej wysunięty cypel Europy.

Życzymy udanych praktyk i niezapomnianych wrażeń!
Zaproszenie Targi Pracy
13.03.2018Mapa Rewitalizacji Miasta Słupska
15.01.2018
Zapraszamy do obejrzenia mapy rewitalizacji Słupska – zostały na nią naniesione najważniejsze inwestycje i projekty społeczne, które będą realizowane w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Słupska na lata 2017-2025+. Szacunkowy koszt inwestycji i programów to niemal 400 mln złotych. Połowę z tej kwoty stanowić będą środki unijne. Przedsięwzięcia będą realizowane przez samorząd, podmioty publiczne i prywatne.

Rewitalizacja w Słupsku obejmie ponad 6 % powierzchni naszego miasta, który zamieszkuje niemal 1/4 mieszkańców. Na mapie umieszczona zostały zadania, których realizacja znacząco przyczyni się do poprawy jakości życia w mieście wraz z ich zasięgiem, okresem realizacji oraz przybliżoną wartością.

Link do mapy: http://slupsk.connectthedots.pl/

PREZENTACJA

Zapraszamy do zapoznania się z krótką prezentacją informującą jakie działania podjęte zostaną w ramach przyjętego do realizacji Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Słupska na lata 2017-2025+.

Warto pamiętać, że działania rewitalizacyjne to nie tylko remonty, ale przede wszystkim działania społeczne w odnowionej i ożywionej przestrzeni!
Zapytanie ofertowe śrdki czystości
15.01.2018

Kolejny sukces w ogólnopolskim konkursie!
11.01.2018
Z dumą informujemy, że nasze uczennice Liceum Plastycznego zostały docenione w XXXVI Ogólnopolskim Konkursie literacko - fotograficzno - plastycznym Konfrontacje 2017. Karmela Matyjaszek – zdobyła główną Nagrodę, a praca Laury Grinkowskiej została zakwalifikowana do wystawy.
Karmela popisała się swoimi umiejętnościami w kategorii fotograficznej przedstawiając serię prac. Nagrodą w konkursie było honorarium w wysokości 500zł oraz umieszczenie fotografii w katalogu.
Celem konkursu była prezentacja dorobku twórców, stworzenie możliwości wymiany doświadczeń, konsultacje arty­styczne dla uczestników i promocja młodych twórców.
Organizatorem konkursu było Leszczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury w Lesznie, Samorządy Miasta Leszna, Powiatu Leszczyńskiego, Województwa Wielkopolskiego.
Laureatom serdecznie gratulujemy!
Opiekunki artystyczne: Kinga Zaborowska i Katarzyna Tomasiak
WOŚP 2018
11.01.2018
Serdecznie dziękujemy za udział w szkolnej licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pobiliśmy ubiegłoroczny rekord!!! Dzięki naszemu wspólnemu zaangażowaniu zebraliśmy 2139,39 zł.
Zebrane w tym roku środki przeznaczone zostaną na sprzęt dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom, którzy wsparli nasze działania na rzecz WOŚP.

Dziękujemy bardzo prowadzącym: Aleksandrze Grali, Dominikowi Strzelbickiemu i Krystianowi Jarosiewiczowi oraz Dagmarze Bogdan, która dla nas zaśpiewała. Za pomoc w organizacji dziękujemy Sarze Borowskiej i Darii Dworak. Za świetne zdjęcia podziękowania dla Pauliny Mosakowskiej. Za nagłośnienie i pomoc techniczną dziękujemy Albertowi Engel i Hubertowi Lubasińskiemu. Za poświęcony czas i inwencję własną dziękujemy Państwu Izabeli i Andrzejowi Gierszyńskim, którzy bardzo aktywnie włączyli się do akcji i przygotowali pyszne i zdrowe soki.

Oczywiście serdecznie dziękujemy darczyńcom:

1. Ośrodkowi Szkolenia Kierowców Edukacja- Zdane Prawko.
2. Pani Monice Gębczyńskiej z Centrum Informacji Turystycznej.
3. Prezesowi Aquaparku Redzikowo- Panu Romanowi Wójcikowi
4. Pani manager MK Bowling w CH Jantar.
5. Magdzie Gierszyńskiej i rodzicom
6. Kierownikowi CKP Markowi Książkowi
7. Pani manager Czarnych Słupsk
8. Wszystkim osobom, które w ubiegłym roku przynosiły baterie (za nie otrzymaliśmy gadżety sportowe).

Pozdrawiamy
Opiekunki Szkolnego Klubu Wolontariusza
Olena Moroń i Marzena Gogol
Wesolych Świąt
24.12.2017Anja Rubik w Drzewniaku - making off
21.12.2017
Wizyta dziennikarzy TVN-u oraz Anji Rubik w naszej szkole. Zdjęcia i montaż - Magdalena BilskaPoniżej zdjęcia wykonane przez Janka Godka.
Sukces w konkursie zorganizowanym przez punkt Europe Direct!
21.12.2017
Pragniemy poinformować, że Daria Dworak - uczennica klasy II TOR, została zwyciężczynią konkursu plastycznego „Traktaty rzymskie – 60 lat historii Unii Europejskiej” w kategorii wiekowej "szkoła ponadgimnazjalna" zorganizowanego przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Słupsk z okazji obchodów 60. rocznicy podpisania traktatów rzymskich. Zwyciężczyni konkursu otrzymała tablet.
Drugie miejsce zajęła Aleksandra Grala z kl. II TOR, trzecie i czwarte miejsce zajęli odpowiednio: Nikola Stępień - kl. III TOR i Szymon Sztobnicki - kl. III TOR.
Wszyscy laureaci zostali nagrodzeni bogatymi upominkami od organizatora konkursu. Nagrody wręczył laureatom koordynator słupskiego Punktu Europe Direct Pan Jacek Adler. Uczniowie przygotowali prace pod kierunkiem Pani Aleksandry Adler. Prace uczestników konkursu możemy zobaczyć na wystawie pokonkursowej w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Słupsku (na I piętrze przy czytelni). Zapraszamy do jej obejrzenia. Informacja o laureatach znajduje się również na stronie Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct Słupsk.
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!
Drzewniak jest EKO
20.12.2017
Z przyjemnością informujemy o sukcesie naszego ucznia MIKOŁAJA WYROSTKIEWICZA (2 TOR), który zdobył zaszczytne III miejsce w konkursie ekologicznym PGK w Słupsku. Mikołaj przedstawił piękną fotografię natury. Opiekę artystyczną nad pracą sprawowały Kinga Zaborowska i Katarzyna Tomasiak. Serdecznie gratulujemy!
<< Poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Nast�pne >>

Content Management Powered by CuteNews


Projekt pn."E-administracja, E-szkoła - wdrożenie interaktywnych usług administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku."
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013.

Copyright by ZST 2004-2014