Spotkanie organizacyjne
25.05.2017
10 maja 2017 roku zorganizowane zostało spotkanie organizacyjno - informacyjne dotyczące wyjazdu na praktyki zawodowe do Niemiec trzeciej grupy beneficjentów projektu realizowanego przez naszą szkołę w ramach programu ERASMUS+ - "Praktyki w dobrym stylu".
Tym razem w Lipsku praktyki zawodowe odbędą uczniowie klasy II Ti oraz III Ti.
Dwudziestu uczestników projektu w niedzielę 14 maja, we wczesnych godzinach porannych, wyruszy do Saksonii celem zdobycia doświadczeń i umiejętności zawodowych dotyczących sieci komputerowych. Ich praktyki potrwają do 27 maja.
Celem spotkania było przekazanie informacji dotyczących realizowanego projektu, zasad, dokumentacji, regulaminów i przywilejów związanych z zagranicznymi stażami naszych uczniów.Koordynator projektu
Aleksandra Adler


II Wiosenny Turniej Siatkówki
25.05.2017
W sobotę 27 maja, na hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych, odbędzie się II Wiosenny Turniej Siatkówki Dziewcząt szkół gimnazjalnych o Puchar Dyrektora Drzewniaka. W godzinach od 10 do 16 na boisku zmierzą się zespoły z gimnazjów, nr 2 i nr 4 ze Słupska oraz z: Łubnia, Barcina, Damnicy i Dębnicy Kaszubskiej. Organizator zapewnia atrakcyjne nagrody, upominki i poczęstunek.
Serdecznie zapraszamy sympatyków siatkówki oraz wszystkich, którzy chcieliby pokibicować zawodniczkom do odwiedzenia naszej szkoły w sobotę.
Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych
25.05.2017
"Wieża marzeń - bal pod wieżą" - 9 maja 2017 r. po raz XVII w naszym mieście obchodzono Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych. Obchody tego dnia skupiły uwagę ludzi na wyzwaniach i marzeniach osób z niepełnosprawnościami. Uczniowie kl. I TOM wraz z opiekunami p. Anną Dadurą i Beatą Jeż wzięli udział w imprezie zorganizowanej pod nazwą "Wieża marzeń - bal pod wieżą" w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Niedziałkowskiego 2, w Słupsku.
Uczestnicy bawili się, tańczyli, śpiewali oraz budowali wieżę z pudełek pełnych marzeń. W integracji brało udział około 600 osób, poprzez zabawę, sportowe zmagania można było doświadczyć i zrozumieć jak postrzegają świat niepełnosprawni. Nasi uczniowie pomagali w budowaniu wieży - symbolu tego, czego pragniemy od siebie nawzajem i dla siebie.
"Wiosenna redakcja TV Słupsk"
24.05.2017
Naszą szkołę ze swoimi kamerami odwiedziła redakcja TV Słupsk. Zachęcamy do obejrzenia filmu, który prezentuje zawody jakie oferujemy gimnazjalistom w nadchodzącym roku szkolnym.Zdjęcia Pauliny Mosakowskiej przedstawiające "kulisy" rejestracji materiału filmowego.Prezentacja GIF-ów
17.05.2017
Rozpoczynamy prezentację GIFów wykonanych podczas maraTONu SZTUKI 24h. Śledźcie uważnie! Codziennie w tym poście będzie pojawiać się nowy GIF.MaraTON SZTUKI 24h
17.05.2017
Kolejna relacja z maraTONu SZTUKI 24h
MAraTon 24H
16.05.2017
Obejrzeć NAS można także w w TVP Gdańsk. Relacja z Maratonu od 17 minuty.
MAraton 24H
16.05.2017
Spędzają całą dobę w szkole, by wziąć udział w warsztatach. Uczniowie ze Słupska rozpoczęli kulturalny maraton. Maraton Sztuki to cykl warsztatów, zajęć z fotografii, malowania, tworzenia grafiki komputerowej, kończąc na oglądaniu filmów artystycznych. Tym wszystkim od piątkowego do sobotniego poranka będą zajmować się uczniowie naszej szkoły.


Finał Wojewódzki Konkursu Wiedzy o Traktatach Rzymskich
15.05.2017
Miło nam poinformować o kolejnym sukcesie uczniów naszej szkoły. Tym razem Julia Sawecka z klasy 2 LP została finalistką Konkursu Wiedzy o Traktatach Rzymskich, który odbył się w Gdańsku w Biurze Informacji Europejskiej Europe Direct w dniu 27 kwietnia 2017 r. W finale uczniowie musieli napisać esej pt. „ Europa po Traktatach Rzymskich” oraz wykazać się wiedzą na temat początków funkcjonowania Wspólnoty Europejskiej. Finaliści zostali nagrodzeni dyplomami i nagrodami rzeczowymi. Mamy nadzieję, że w kolejnej edycji tego konkursu udział weźmie więcej uczniów naszej szkoły, tym bardziej, że na laureatów czekają atrakcyjne nagrody: wyjazd do Brukseli na zaproszenie posła do Parlamentu Europejskiego Janusza Lewandowskiego oraz nagrody rzeczowe.
Julii serdecznie gratulujemy !
Konkurs fizyczny EUREKA
11.05.2017
8 marca odbyła się w naszej szkole VII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fizycznego "EUREKA". W konkursie wzięło udział 22 uczniów, którzy zmierzyli się z 30 zadaniami zamkniętymi oraz jednym zadaniem otwartym.
Najlepszy wynik w szkole uzyskał uczeń klasy II TI - Michał Kisiel, który zdobył 75% możliwych do uzyskania punktów. Michał otrzymał nagrodę książkową oraz Dyplom za bardzo dobry wynik.
Drugie miejsce zajął Patryk Łodej, również z klasy II TI, natomiast trzecie Krystian Jarosiewicz z klasy III TI.
Serdecznie dziękuję uczniom klasy II TI oraz III TI za wzięcie udziału w konkursie, wkład pracy oraz zaangażowanie a szkolnemu zwycięzcy gratuluję najlepszego wyniku w szkole oraz życzę dalszych sukcesów! Szkolny Koordynator Konkursu - Jolanta Suchańska.
<< Poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Nast�pne >>

Content Management Powered by CuteNews


Projekt pn."E-administracja, E-szkoła - wdrożenie interaktywnych usług administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku."
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013.

Copyright by ZST 2004-2014