Zapytanie ofertowe
29.08.2018
Zapytanie ofertowe na dostawę sprzętu i pomocy dydaktycznych. Aby pobrać zapytanie kliknij tutaj.

Wynik zapytania cenowego -rozpoznanie rynku
Informujemy, że w wyniku przeprowadzonego zapytania cenowego - rozpoznanie rynku na dostawę sprzętu i pomocy dydaktycznych dla Zespołu Szkół Technicznych ul. Karola Szymanowskiego 5 w Słupsku złożono pięć ofert. Na podstawie kryterium najniższej ceny brutto wybrano ofertę - Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej Spółka z o.o. ZETO Koszalin z ceną brutto 24.575,40 zł.


Rozpoczęcie roku szkolnego
27.08.2018
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 w dniu 3 września 2018 roku na godzinę 11.00 do auli szkoły.
Wymiana międzynarodowa
13.08.2018
W środę odwiedziliśmy pasiekę wędrowną w Krzemienicy. Doświadczeni pszczelarze opowiedzieli nam o życiu i pracy pszczół miodnych. Dzięki transparentnemu ulowi zobaczyliśmy zachowania pszczelej rodziny z bliska.
Następnie odwiedziliśmy zagrodę w Swołowie, gdzie uczestniczyliśmy w lekcji muzealnej poświęconej życiu wiejskiemu 100 lat temu.
Wieczorem zajęliśmy się sadzeniem roślin miododajnych w ogrodzie przy Zespole Szkół Technicznych w Słupsku. Tu zawisną nasze domki dla owadów.
Podreczniki do klas 1
06.07.2018
Aby pobrać zestawienie podręczników do klas pierwszych kliknij tutaj.


Zwycięski projekt muralu.
22.06.2018
Przedstawiamy zwycięski projekt na Mural w Parku Wodnym w Redzikowie
Nagrodzonym jeszcze raz gratulujemy!
Zakończenie roku szkolnego
21.06.2018
Zakończenie roku szkolnego odbędzie się w piątek 22 czerwca o godzinie 9.00 w auli szkoły. Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły.
Tap The Map
18.06.2018Konkurs JA
07.06.2018
Są wyniki!
Wczoraj obradowało Jury Konkursu JA.
Kliknij tutaj, aby zapoznać się z protokołem z wynikami.
Dzień bez papierosa
04.06.2018
Co roku 31 maja obchodzimy Światowy Dzień bez Papierosa, zarówno tego tradycyjnego, jak i jego wszelkich nowoczesnych wersji. Tego dnia ludzie na całym świecie są zachęcani do niepalenia. Wszystko dlatego, że stale rośnie liczba osób uzależnionych i pacjentów ze schorzeniami wywołanymi przez palenie papierosów.

Papieros czy e- papieros?

Jedno jest pewne, by zdrowym być – lepiej nie palić. Zdania na temat, które papierosy bardziej szkodzą są podzielone. Zdaniem szkolnych pedagogów – ważne jest, by nie uzależnić się od żadnej z tych używek. Uwaga! Nie warto ulegać pokusie ustalenia, który produkt jest „zdrowszy”, bo zdrowie jest najcenniejsze.

Beata Jeż – pedagog szkolny
Moje stypendium
25.05.2018
Jesteś uczniem, studentem lub doktorantem? Pasjonujesz się sportem? Masz artystyczną duszę? Sprawdź możliwości finansowania swojego dalszego rozwoju! W bazie serwisu mojestypendium.pl czeka ponad 9000 informacji dotyczących stypendiów, grantów i konkursów!
Fundacja Dobra Sieć od 9 lat stara się, aby informacja o dostępnych programach stypendialnych dotarła do jak najszerszego grona młodych ludzi. Dzięki serwisowi www.mojestypendium.pl informuje o wszystkich programach stypendialnych, w tym oferowanych przez stowarzyszenia, fundacje, samorządy, uczelnie i firmy. Strona jest bazą aktualnych ofert stypendialnych, staży oraz konkursów naukowych i artystycznych, skierowaną do uczniów, studentów, osób utalentowanych artystycznie lub sportowo.
Szczególnie w okresie wakacyjnym pojawia się wiele bardzo atrakcyjnych ofert stypendialnych dla studentów, uczniów oraz młodych naukowców.
W serwisie www.mojestypendium.pl można znaleźć:
• Bazę aktualnych stypendiów, staży i konkursów
• Artykuły o stypendiach i grantach
• Regulacje prawne dotyczące przyznawania stypendiów
• Wskazówki, jak starać się o stypendia
• Listę organizatorów programów stypendialnych
• Badania rynku stypendialnego
• Porady dla instytucji przyznających stypendia.
<< Poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Nast�pne >>

Content Management Powered by CuteNews


Projekt pn."E-administracja, E-szkoła - wdrożenie interaktywnych usług administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku."
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013.

Copyright by ZST 2004-2014