Finał A w siatkówce chłopców
28.03.2018
Szczegółowe informacje wkrótce.

Zdjęcia z 21 marca - pierwszy dzień zawodów.Zdjęcia z 26 marca - drugi dzień zawodów.Zdjęcia wykonał Piotr Dziuba z klasy 1 Tf.


Cieszą nas kolejne sukcesy naszych uczniów!
27.03.2018
Weronika Kozak - uczennica klasy 2TF zajęła II miejsce w konkursie recytatorskim „Zołotaja strofa”
zorganizowanym 22. marca 2018 roku przez Miejską Bibliotekę Publiczną im.M.Dąbrowskiej oraz Centrum Kultury i Języka Rosyjskiego w Słupsku. Weronika zaprezentowała wiersz Michaiła Lermontowa „I skuczno i grustno”.
W konkursie uczestniczyło 37 uczniów z wszystkich typów szkół: podstawowych, gimnazjów oraz ponadgimnazjalnych. Tym bardziej jest to ogromne wyróżnienie dla naszej szkoły i sukces Weroniki, która bardzo sumiennie przygotowała się do konkursu. Gratulacje i życzenia kolejnych sukscesów!
Anetta Bengier- opiekun konkursu
Dyplom za udział w konkursie
26.03.2018Witkacy i ja
24.03.2018
SĄ WYRÓŻNIENI !
Z przyjemnością informujemy, że X Ogólnopolskim Konkursie plastyczno – fotograficznym „Witkacy i ja” organizowanym przez Gimnazjum nr 2 w Słupsku – nasze uczennice KAROLINA SENDECKA z Liceum Plastycznego oraz ALEKSANDRA GRALA z Technikum Organizacji Reklamy uzyskały zaszczytne wyróżnienia w kategorii fotograficznej.
Na konkurs wpłynęło ogółem 643 prace z 46 szkół, placówek kulturalnych i oświatowych z Polski: w tym 403 prace plastyczne i 240 fotografii.
Dziewczyny dzielnie pracowały pod okiem Katarzyny Tomasiak i Kingi Zaborowskiej.
LAUREATKOM SERDECZNIE GRATULUJEMY !

Protokół komisji konkursowej

Galeria prac naszych uczennic:
Targi Edukacyjne w Kobylnicy
22.03.2018
W dniu 21 marca odbyły się w Kobylnicy Powiatowe Targi Edukacyjne. Oczywiście nie mogło na nich zabraknąć naszej szkoły. Zdjęcia wykonał Piotr Dziuba z klasy 1 Tf.
Wyjazd I grupy mobilnościowej na praktyki zawodowe
15.03.2018
10 marca 2018 roku pożegnaliśmy grupę 20 uczestników projektu, którzy w okresie
12 – 23 marca będą odbywali praktyki zawodowe w Kordobie.
Beneficjenci projektu uczestniczący w praktykach to uczniowie kształcący się w zawodzie fototechnik oraz technik technologii odzieży. W czasie dwutygodniowego pobytu w Hiszpanii poza zdobywaniem i pogłębianiem praktycznych umiejętności zawodowych w firmach hiszpańskich będą mieli możliwość poznania kultury i walorów turystycznych Andaluzji.

Jest tam wszystko, co w Hiszpanii najlepsze – Flamenco, korrida, arabskie pałace i pobielone pueblos. To ojczyzna czarnookich Cyganów, matadorów, sangrii i zalanych słońcem plaż Costa del Sol.

Podczas pobytu uczniowie będą doskonalić się w zawodzie, ale też kształcić językowo, zwiedzać piękną Kordobę oraz odbędą wycieczki do Granady, uznawanej za serce Andaluzji
i na Gibraltar, najdalej wysunięty cypel Europy.

Życzymy udanych praktyk i niezapomnianych wrażeń!
Zaproszenie Targi Pracy
13.03.2018Mapa Rewitalizacji Miasta Słupska
15.01.2018
Zapraszamy do obejrzenia mapy rewitalizacji Słupska – zostały na nią naniesione najważniejsze inwestycje i projekty społeczne, które będą realizowane w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Słupska na lata 2017-2025+. Szacunkowy koszt inwestycji i programów to niemal 400 mln złotych. Połowę z tej kwoty stanowić będą środki unijne. Przedsięwzięcia będą realizowane przez samorząd, podmioty publiczne i prywatne.

Rewitalizacja w Słupsku obejmie ponad 6 % powierzchni naszego miasta, który zamieszkuje niemal 1/4 mieszkańców. Na mapie umieszczona zostały zadania, których realizacja znacząco przyczyni się do poprawy jakości życia w mieście wraz z ich zasięgiem, okresem realizacji oraz przybliżoną wartością.

Link do mapy: http://slupsk.connectthedots.pl/

PREZENTACJA

Zapraszamy do zapoznania się z krótką prezentacją informującą jakie działania podjęte zostaną w ramach przyjętego do realizacji Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Słupska na lata 2017-2025+.

Warto pamiętać, że działania rewitalizacyjne to nie tylko remonty, ale przede wszystkim działania społeczne w odnowionej i ożywionej przestrzeni!
Zapytanie ofertowe śrdki czystości
15.01.2018

Kolejny sukces w ogólnopolskim konkursie!
11.01.2018
Z dumą informujemy, że nasze uczennice Liceum Plastycznego zostały docenione w XXXVI Ogólnopolskim Konkursie literacko - fotograficzno - plastycznym Konfrontacje 2017. Karmela Matyjaszek – zdobyła główną Nagrodę, a praca Laury Grinkowskiej została zakwalifikowana do wystawy.
Karmela popisała się swoimi umiejętnościami w kategorii fotograficznej przedstawiając serię prac. Nagrodą w konkursie było honorarium w wysokości 500zł oraz umieszczenie fotografii w katalogu.
Celem konkursu była prezentacja dorobku twórców, stworzenie możliwości wymiany doświadczeń, konsultacje arty­styczne dla uczestników i promocja młodych twórców.
Organizatorem konkursu było Leszczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury w Lesznie, Samorządy Miasta Leszna, Powiatu Leszczyńskiego, Województwa Wielkopolskiego.
Laureatom serdecznie gratulujemy!
Opiekunki artystyczne: Kinga Zaborowska i Katarzyna Tomasiak
<< Poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Nast�pne >>

Content Management Powered by CuteNews


Projekt pn."E-administracja, E-szkoła - wdrożenie interaktywnych usług administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku."
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013.

Copyright by ZST 2004-2014