Szkoła zawodowa szkołą dobrego wyboru
21.12.2016
W związku z realizacją projektu "Szkoła zawodowa szkołą dobrego wyboru podniesienie jakości edukacji w ponadgimnazjalnych szkołach zawodowych w Słupsku" zamieszczamy informację o zapytaniu o ceną, dotyczącej wykonania zamwień publicznych. Aby zapoznać się ze szczegłami kliknij tutaj


WOŚP 2017
21.12.2016
19-go grudnia 2016 r. odbyła się u nas szkolna licytacja w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ktrą poprowadziły Magdalena Gierszyńska oraz Ewelina Bogucka. Uzbieraliśmy rekordową sumę 1601zł !!!! A to wszystko dzięki ogromnemu zaangażowaniu naszych uczniw nauczycieli i oczywiście rodzicw. Bardzo dziękujemy sponsorom, ktrzy włączyli się do naszych działań woluntarystycznych:

MK Bowling
Klub Fitness My Gym
Centrum Rekreacyjno Sportowe Aktywna Fabryka
Restauracja Nowobramski Pieprznik
Centrum Informacji Turystycznej w Słupsku
Park Wodny Redzikowo
JumpIn Park Trampolin Słupsk
Fundacja Nadzieja
Centrum Kształcenia Praktycznego

Dziękuję za zaangażowanie w zdobycie fantw na licytację nauczycielom: Paniom Jolancie Suchańskiej, Kindze Kobzdej-Ptak, Olenie Moroń, rodzicom: Państwu Piołunkowskim oraz uczennicy Ani Klasie. Oczywiście nie byłoby tego sukcesu bez zaangażowania wszystkich licytujących, ktrym rwnież bardzo, bardzo dziękuję!!!
Opiekun Szkolnego Klubu Wolontariusza
Marzena Gogol
Szkoła pracajesteśmy gotowi!
14.12.2016
W związku z realizacją przez Centrum Kształcenia Praktycznego w Słupsku projektu "Szkoła pracajesteśmy gotowi!" w ramach projektu "Staże zagraniczne dla uczniw i absolwentw szkł zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego" Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwj 2014-2020 wspłfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego, umieszczamy informację na naszej stronie internetowej, tak aby młodzież mogła wziąć udział w rekrutacji do projektu. Formularz zgłoszeniowy oraz cały regulamin rekrutacji jest dostępny na naszej stronie internetowej www.ckpslupsk.pl
Trening interpersonalny
12.12.2016
W dniu 8 grudnia 2016 r. uczniowie naszej szkoły - beneficjenci projektu "Szkoła rwnych szans" uczestniczyli w dwugodzinnym Treningu interpersonalnym i twrczości, prowadzonym przez panią Marzenę Pietruk-Żytkowską. Celem zajęć było wzmacnianie integracji grupy, rozwijanie umiejętności komunikacyjnych oraz wspomaganie rozwoju osobistego i społecznego uczniw. Trening prowadzony był w oparciu o ćwiczenia indywidualne i zabawy grupowe, bazujące na metodzie uczenia się przez doświadczenie. Uczniowie pracowali z dużym zaangażowaniem i aktywnie uczestniczyli w proponowanych ćwiczeniach.
Warsztaty filmowe
12.12.2016
W dniu 7 grudnia 2016 r. rozpoczął się cykl warsztatw filmowych dla uczniw naszej szkoły - beneficjentw projektu "Szkoła rwnych szans" Celem warsztatw jest nabycie umiejętności nagrywania i montowania materiału filmowego, a rezultatem końcowym ma być film prezentujący grupę projektową. Zajęcia są prowadzone przez pana Adama Mroczka. Na pierwszym spotkaniu uczniowie poznali podstawowe pojęcia filmowe oraz nauczyli się obsługiwać kamerę cyfrową. Nakręcili także krtkie materiały filmowe, ktre będą montować na dalszych zajęciach. Spotkanie w dniu 9 grudnia poświęcone było nauce montażu fotografii i plikw wideo w programie Windows Mowie Maker.
Międzynarodowe spotkanie projektowe
09.12.2016
W dniach 4-6 grudnia 2016 r. w ramach projektu "Szkoła rwnych szans" odbyło się międzynarodowe spotkanie projektowe, w ktrym uczestniczyły przedstawicielki szkoły partnerskiej z Niemiec - pani Martina Salchow i pani Dagmar Hausmann. Spotkanie miało na celu stworzenie podstaw do wzajemnej wspłpracy oraz omwienie kwestii związanych z zarządzaniem projektem oraz organizacją działań projektowych, w tym w szczeglności z przygotowaniem wymian grup uczniw. Panie Salchow i Hausmann zwiedziły także naszą szkołę, spotkały się z uczestnikami projektu, zapoznały ze specyfiką pracy z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych oraz materiałami do zajęć rewalidacyjnych, a także hospitowały lekcje w klasie III fi. Ważnym dla promocji projektu było rwnież spotkanie w Ratuszu z panią Anną Sadlak - dyrektorem Wydziału Edukacji. Ponadto nauczycielki z Offene Schule Kln poznały warunki odbywania zajęć praktycznych w Centrum Kształcenia Praktycznego. Oczywiście w programie spotkania znalazło się także zwiedzanie Słupska i Ustki. Wrażenia gości były bardzo pozytywne, a samo spotkanie efektywne i zapewniające dobrą wspłpracę przy realizacji projektu.


Gala Wolontariatu
09.12.2016
Piąty grudnia to Święto Wolontariuszy i w tym właśnie dniu odbyła się Gala Wolontariatu zorganizowana przez Regionalne Centrum Wolontariatu w Słupsku. Nasi wolontariusze zostali docenieni za swoją pracę, otrzymali podziękowania oraz dyplomy za podjęte działania w ubiegłym roku. Wyrżnione osoby to: Strzelbicki Dominik, Gierszyńska Magdalena, Patrycja Wijatkowska, Tomasz Derda, Krzysztof Ochnik, Paulina Mosakowska, Sylwia Kozieł, Magda Bilska, Klaudia Hulecka, Maron Izabela, Roksana Kleban, Celina Derda, Damian Zdziech, Norbert Bańka, Milena Janulis.
Magda Gierszyńska oraz Dominik Strzelbicki otrzymali Certyfikat Młodzieżowego Lidera Wolontariatu oraz talon o wartości 100 zł na realizacje inicjatywy lokalnej- napisali projekt w ramach akcji Aktywni Razem- wolontariat w środowisku lokalnym. Za otrzymane pieniądze zakupią obroże dla zwierząt ze słupskiego schroniska.

Gratulujemy wszystkim wolontariuszom!!!
Życzymy kolejnych sukcesw i motywacji do dalszej pracy.
Warsztaty "Podstawy e-Twinningu" dla nauczycieli
05.12.2016
W dniu 28 listopada 2016 r. grupa nauczycieli naszej szkoły - beneficjentw projektu "Szkoła rwnych szans" uczestniczyła w dwugodzinnych warsztatach "Podstawy e-Twinningu", prowadzonych przez pana Radosława Sorbiana.
e-Twinning to platforma umożliwiająca wspłpracę pomiędzy pracownikami szkł z rżnych krajw europejskich przy realizacji wsplnych projektw.
W czasie warsztatw nauczyciele zarejestrowali się w programie e-Twinning, a następnie zapoznali z e-Twinningowymi narzędziami internetowymi, tj. z Desktopem czyli Pulpitem nauczyciela - prywatną przestrzenią pracy zarejestrowanego użytkownika oraz z TwinSpace, czyli przestrzenią do realizacji projektu.
Nauczyciele wykorzystają e-Twinning do wzajemnej komunikacji ze szkołą partnerską Offene Schule Kln w czasie realizacji projektu "Szkoła rwnych szans", do wymiany doświadczeń z nauczycielami z Kolonii, a także do dzielenia się wypracowanymi w projekcie materiałami. Będą mogli rwnież uczestniczyć w szkoleniach online organizowanych na e-Twinning i tym samym podnosić swoje kompetencje zawodowe.
<< Poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Nast�pne >>

Content Management Powered by CuteNews


Projekt pn."E-administracja, E-szkoła - wdrożenie interaktywnych usług administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku."
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013.

Copyright by ZST 2004-2014