Szkoła zawodowa szkołą dobrego wyboru.
24.05.2018
W latach 2016-2021 Zespół Szkół Technicznych w Słupsku realizuje projekt pod nazwą „Szkoła zawodowa szkołą dobrego wyboru – modernizacja i wyposażenie trzech ponadgimnazjalnych szkół zawodowych w Słupsku”. Wsparciem zostały objęte trzy szkoły ponadgimnazjalne (oprócz ZST: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 i Zespół Szkół Mechanicznych i Logistycznych) prowadzące kształcenie w ramach branż kluczowych, tj. ICT i elektronika, transport, logistyka i motoryzacja oraz sektor kreatywny. Przedsięwzięcie obejmuje doposażenie ww. szkół w sprzęt i materiały dydaktyczne, prace inwestycyjne (adaptacja i modernizacja sal dydaktycznych) oraz kształcenie ustawiczne.
W Zespole Szkół Technicznych w ramach prac inwestycyjnych przeprowadzono drobne prace remontowe dwóch pracowni reklamy. W wyniku realizacji projektu doposażone zostaną pracownie kształcenia zawodowego: 4 sale dydaktyczne dla kształcenia Technika Organizacji Reklamy oraz jedna pracownia Stylizacji Odzieży. W pracowniach tych kształcić się będzie młodzież w sektorze kreatywnym w zawodach: technik organizacji reklamy oraz technik technologii odzieży. Koszt wyposażenia dla ZST wyniesie 1 168 755,00 zł.
Projekt finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa 4 Kształcenie zawodowe, działanie 4.1. Infrastruktura ponadgimnazjalna szkół zawodowych. Całkowity koszt projektu 6 426 610 zł, w tym wartość dofinansowania 5 462 618,47 zł.
Oferta pracy
23.05.2018III Wiosenny Turniej Siatkówki o Puchar Dyrektora Drzewniaka
22.05.2018
18 maja w naszej szkole obył się III Wiosenny Turniej Siatkówki o Puchar Dyrektora Drzewniaka dla dziewcząt szkół gimnazjalnych .Impreza odbyła się w ramach Majówki z Drzewniakiem. Wystartowało 5 zespołów (60 zawodniczek), a ostateczna kolejność drużyn to:

- I miejsce - Gimnazjum z Barcina
- II miejsce - Gimnazjum z Dębnicy Kaszubskiej
- III miejsce - Gimnazjum nr 2 ze Słupska
- IV miejsce - Gimnazjum z Dębnicy Kaszubskiej
- V miejsce - Gimnazjum nr4 ze Słupska

Turniej dostarczył dużo sportowych emocji. Ostatecznie puchar odjechał do Barcina (podobnie jak w zeszłym roku), ale wszystkie drużyny otrzymały piłki, a zawodniczki upominki. Gratulacje i do zobaczenia za rok !!!
Majówka z Drzewniakiem
22.05.2018
Dnia 18 maja odbyła się w naszej szkole Majówka z Drzewniakiem. Młodzież ze szkół gimnazjalnych i podstawowych miała okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej szkoły, ale także miło spędzić ten czas w naszej szkole. Zdjęcia wykonali Patrycja Taras oraz Maciej Szadziński
Noc w Ratuszu
22.05.2018
W dniu 19 maja uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Nocy w Ratuszu. Zaprezentowaliśmy tam możliwości iPadów, a dokładniej grafiki 4D. Dominik Strzebicki wystawił również swoje "tajemnicze" zdjęcia. Zainteresowanie było dosyć duże, szczególnie u młodszej części odwiedzających.
maraTON SZTUKI vol.2
15.05.2018
Przedsatwiamy film z maraTONU Sztuki, który odbył się w naszej szkole 28 kwietnia 2018 roku.
III Wiosenny Turniej Siatkówki dziewcząt
14.05.2018
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału i kibicowania w III Wiosennym Turnieju Siatkówki o Puchar Dyrektora Drzewniaka dla dziewcząt z gimnazjów, który odbędzie się w hali sportowej naszej szkoły w ramach Majówki z Drzewniakiem. Turniej odbędzie się 18 maja - start gier od godziny 9 00.
Zapraszamy do udziału drużyny gimnazjalne. Organizator - ZST Drzewniak - przewidział dla uczestniczek i drużyn atrakcyjne nagrody. Udział potwierdziły gimnazja z Dębnicy Kaszubskiej, Barcina, Korzybia, Damnicy oraz Gimnazjum nr 2 ze Słupska. Zapraszamy do wspólnej sportowej rywalizacji !!!
Majówka z Drzewniakiem
11.05.2018Wycieczka do Gdańska i Gdyni
08.05.2018
We wtorek 24.04.2018 roku prawie 40 uczniów klas 2TF ,2 TOM, 1 LP, 3 TF i 4TF wraz z wychowawcami Anettą Bengier i Anną Dadura oraz panią pedagog Beatą Jeż wzięli udział w wycieczce szkolnej do Gdańska oraz Gdyni.
Pierwszym etapem naszej wyprawy było Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.
Zwiedziliśmy wystawę główną, zajmująca powierzchnię niemal 5 tys. m2, co czyni ją jedną z największych wystaw prezentowanych przez muzea historyczne na świecie. Zlokalizowana jest 14 metrów pod ziemią. To opowieść o tragicznym doświadczeniu II wojny światowej, o jej genezie i skutkach, o ofiarach i sprawcach, o bohaterach i zwykłych ludziach. Ma przypominać lekcję historii, której nie wolno nam zapomnieć.
Natomiast wystawa czasowa ukazuje najciekawsze zabytki odnalezione w trakcie pierwszego etapu badań archeologicznych przeprowadzonych na obszarze Pomnika Historii Pole Bitwy na Westerplatte.
Po południu wyruszyliśmy na gdańską Starówkę, gdzie spacerując zwiedziliśmy najciekawsze miejsca, a także zjedliśmy obiad.
O godz. 19 byliśmy już w Gdyni. Teatr Muzyczny jak zwykle zachwycił nas niepowtarzalną atmosferą i wspaniałym musicalem „Gorączka sobotniej nocy”,kultowym obrazem epoki disco i jednym z najważniejszych portretów Ameryki końca lat 70. Dwie godziny świetnej zabawy, przy dźwiękach znanych przebojów wprawiły nas w doskonały humor.
Po północy wróciliśmy do Słupska, pełni wrażeń i nadzieji na następne wyjazdy.
Opiekunowie: Anetta Bengier, Anna Dadura, Beata Jeż
Zakończenie szkoły klas maturalnych
08.05.2018
W dniu 27 kwietnia odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie szkoły klas maturalnych. Życzymy wszystkim absolwentom powodzenia podczas zdawania egzaminów maturalnych, a także powodzenia w dorosłym życiu.
<< Poprzednie 1 2 3 4 5 6 7 8 Nast�pne >>

Content Management Powered by CuteNews


Projekt pn."E-administracja, E-szkoła - wdrożenie interaktywnych usług administracji elektronicznej oraz dzienników elektronicznych w Mieście Słupsku."
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013.

Copyright by ZST 2004-2014